O firmie INSPIRACJA

Marka INSPIRACJA istnieje na rynku od 2008 roku. To nie tylko butik – to mały dom mody. Klientki mają możliwość konsultacji z projektantką kolekcji Anetą Grzebielą-Michnacką, dzięki temu otrzymują gwarancję indywidualnej kreacji, idealnie dopasowanej do swojej osobowości i sylwetki. W butiku nie znajdziemy standardowej odzieży, którą proponują sklepy sieciowe – jest to odzież inna, oryginalna i nieszablonowa. Szyjemy krótkie serie i odzież na zamówienie, czasami projektowaną wspólnie z klientką. Jest to odzież przeznaczona szczególnie dla kobiet charakternych z klasą i elegancją, lubiących wyróżniać się z tłumu. Każda kobieta, o każdej figurze znajdzie coś dla siebie i będzie wyglądać w tym wspaniale.

W butiku INSPIRACJA oferujemy przede wszystkim odzież wizytową, na specjalne okazje lub gale. Szyjemy sukienki ślubne, na ślub cywilny czy poprawiny, studniówkę i wesele dla Druhen, Świadkowych i Mam Weselnych.

Dzięki temu że wszystkie kreacje są szyte i projektowane we Wrocławiu,  istnieje możliwość dopasowania sukienki w szybkim czasie, nawet w ciągu jednego dnia – zapraszamy do naszego butiku w Centrum Handlowym ARKADY WROCŁAWSKIE we Wrocławiu lub po uprzednim zgłoszeniu telefonicznym można odwiedzić nasz Showroom INSPIRACJA przy ul. Smoczej 18 we Wrocławiu.

INSPIRACJABUTIK.pl oferuje bezpieczne i sprawdzone środowisko handlowe. Korzystamy z zaufanych systemów przetwarzania płatności, integrujemy uznaną technologię płatności Shoper.

 

Zapraszamy do naszego butiku w Centrum Handlowym ARKADY WROCŁAWSKIE we Wrocławiu.

           

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
facebook
Sklep internetowy Shoper.pl